IR : (+98)-21-284282
UK : (+44)-20-3519-8382
AM : (+374)-6064-0221

فروشگاه محصولات اصلی (اورجینال) مایکروسافت

دیگر خدمات

مشاوره فناوری اطلاعات و ارتباطات

برنامه‌ریزی راهبردی فناوری اطلاعات بعنوان اولین گام فرآیند معماری سازمانی شامل تعیین چشم‌اندازها و اهداف ماموریتی، تعیین نیازمندی‌های راهبردی و تهیه سند راهبردی فناوری اطلاعات است. هدف از برنامه‌ریزی راهبردی فناوری اطلاعات ایجاد هم‌راستایی بین کاربری‌های فناوری اطلاعات با راهبردهای کسب و کار سازمان است.
آی تی ریسرچز  با داشتن چندین سال سابقه مفید در زمینه ارائه خدمات مشاوره‌ای در حوزه فناوری اطلاعات آماده است تا با بهره‌گیری از توانمندی متخصصان IT کشور خدمات مربوطه را به مشتریان خود ارائه دهد.


تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیکی از نمودهای عینی انقلاب فناوری اطلاعات و ارتباطات در عرصه اقتصاد است. این سبک از تجارت به دلیل مزایا و منافع سرشاری که برای انسان داشته، به سرعت در حال گسترش است. می توان به قطعیت ادعا کرد که تجارت الکترونیکی بسیاری از محدودیت های تجارت سنتی را از پیش روبرداشته است و نه تنها فرم و شکل ظاهری تجارت سنتی را بلکه محتوای امر تجارت را نیز دستخوش تغییرات خود کرده است، تغییری که مبنای هرگونه اقدام و نظر در عرصه اقتصاد واقع شده است.


سیستم های تحت وب

آی تی ریسرچز  با طراحی، توسعه و بهینه سازی وب سایت، آماده ارائه خدمات به واحدهای صنعتی، سازمان ها و ادارات دولتی، شرکتهای خصوصی و موسسات آموزشی و تحقیقاتی می باشد. استفاده از تکنیکهای روز در طراحی، بهینه سازی و توسعه وب، ساده نگری در طراحی ها، مشاوره در طراحی انواع نرم افزارهای وب، تبلیغات اینترنتی ما را از سایر رقبا متمایز می سازد.


دامنه و میزبانی

ثبت دامنه ، پرداخت هزینه جهت مالکیت یک نام یا آدرس در اینترنت می باشد و در حقیقت اولین گام در راه داشتن یک وب سایت (در کنار طراحی محتویات وب سایت) محسوب می شود.
خدمات هاست(هاستینگ) آی تی ریسرچز در سه زمینه میزبانی (هاست) اشتراکی ، سرور مجازی و سرور اختصاصی ارائه می گردد. این شرکت همچنین صاحب تجربیات ارزشمندی در ارائه خدمات هاست و سرور در دو پهنه لینوکس و ویندوز است.


طراحی سایت

ما طراحی صفحات وب شما را با استفاده از آخرین تکنولوژیهای روز دنیا و منطبق بر نوع فعالیت و زمینه کاری خاص شما انجام می دهیم تا وب سایت شما که جلوه و نماد موقعیت حرفه ای شرکت شما در جهان است جایگاه مناسب خود را در فضای مجازی کسب نماید. طراحی سایت شامل مراحلی است که اجرای صحیح هر یک از این مراحل در پیاده سازی و بهره برداری از یک سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.لذا به ذکر مراحل مهم در پیاده سازی یک سایت اشاره می کنیم:
۱- بررسی اهداف شما از داشتن یک سایت
۲- طبقه بندی و دسته بندی صحیح اطلاعات
۳- طراحی گرافیک سایت
۴- تبدیل گرافیک به html
5- پیاده سازی و برنامه نویسی
۶- تست و بارگذاری
۷- بارگذاری سایت در فضای نهایی و ورود اطلاعات
۸- بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (SEO)


خدمات شبکه

آی تی ریسرچز جهت تکمیل چرخه فعالیت‌ نرم‌افزارهای خود و در راستای ارائه خدمات مطلوب به مشتریان، با در اختیار داشتن تیمی مجرب، آماده ارائه خدمات متنوع در زمینه شبکه‌های گسترده کامپیوتری می‌باشد.
گزیده‌ای از فعالیت‌های این شرکت در زمینه شبکه‌های کامپیوتری عبارتند از:
۱- طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های گسترده کامپیوتری (LAN و WAN)
2- نصب و راه‌اندازی شبکه‌های بی سیم
۳- ارائه سرورهای تخصصی
۴- پشتیبانی و نگهداری شبکه‌های کامپیوتری
۵- ارتقاء نرم‌افزاری شبکه‌های کامپیوتری

برخی از مشتریان

دفتر در انگلستان و ارمنستان

مفتخریم که اعلام داریم شرکت رایان نت (سهامی خاص) موفق به افتتاح دفتر و ثبت شرکت در انگلستان با برند Talee به شماره ثبت 09087090 به منظور توسعه ارایه خدمات و اخذ نمایندگی شرکت های پیشتاز فناوری اطلاعات همچون مایکروسافت، آی بی ام، اوراکل و ... شده است

همچنین این شرکت با اخذ مجوز نمایندگی آی تی ربسرچز در کشور ارمنستان دفتر جدیدی را در پایتخت این کشور در ایروان راه اندازی نموده است .

لینک متن خبر در خبرگزاری مرکزی ارمنستان    لینک وبسایت انگلیسی شرکت در لندن