نماینده رسمی IT Researches در ایران


RE2s1hE Project Server تیر ۱۴۰۳

خرید Project Server اورجینال 

با گسترش و رشد کسب و کارها، نیازهای مدیریت پروژه آنها نیز افزایش می یابد. در محیط تجاری پرشتاب امروزی، پیگیری جدول زمانی پروژه، بودجه و منابع می تواند یک کار دلهره آور باشد. Project Server اورجینال یک ابزار قدرتمند برای مدیریت پروژه ها و ساده سازی فرآیندهای مرتبط با پروژه است. Project Server  یک پلتفرم متمرکز است که ردیابی زمان واقعی پیشرفت پروژه و معیارهای عملکرد را فراهم می کند. Project Server  به طور گسترده توسط بسیاری از سازمان ها در سطح جهانی پذیرفته شده و به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای مدیران پروژه و تیم ها طراحی شده است.

Project Server به شرکت ها کمک می کند تا فرآیندهای مدیریت پروژه خود را ساده کنند، همکاری را بهبود بخشند و به نتایج بهتری دست یابند. این ابزار برای پشتیبانی از پروژه های سازمانی در مقیاس بزرگ در چندین تیم، مکان و منطقه زمانی طراحی شده است و آن را به یک راه حل ایده آل برای مشاغلی تبدیل می کند که در مقیاس جهانی فعالیت می کنند.

Project Server طیف وسیعی از ویژگی ها و عملکردها را ارائه می دهد که مدیران پروژه را قادر می سازد تا هر جنبه ای از پروژه های خود ، از تخصیص منابع و زمان بندی وظایف گرفته تا ردیابی بودجه و مدیریت ریسک را مدیریت کنند. همچنین پیشرفت و عملکرد پروژه را در زمان واقعی مشاهده می کند و به مدیران اجازه می دهد تصمیمات آگاهانه بگیرند و در صورت لزوم اقدامات اصلاحی انجام دهند.

report Project Server تیر ۱۴۰۳

ما به عنوان نماینده رسمی IT Researches (شرکت سهامی خاص رایان نت) در ایران، ارائه دهنده انحصاری Project Server اورجینال هستیم. دفتر ما در لندن، با نام تجاری Talee، همچنین شریک رسمی مایکروسافت در بریتانیا به شماره همکاری: ۴۵۶۰۰۶۲ است. تخصص و تعهد ما به کیفیت، ما را به منبع قابل اعتمادی برای محصولات مایکروسافت در منطقه تبدیل کرده است.

جهت خرید Project Server اورجینال روی آیکون زیر ضربه بزنید.

Techran Illustration 83 Project Server تیر ۱۴۰۳

به راحتی با اعضای تیم همکاری کنید

در دنیای مدیریت پروژه، همکاری کلیدی برای دستیابی به موفقیت است. با Project Server می توانید به راحتی با اعضای تیم همکاری کنید تا اطمینان حاصل کنید که پروژه شما به موقع و درست تکمیل می شود. با استفاده از لایسنس Project Server اورجینال ، می توانید ارتباطات را تقویت کنید و محیطی مشترک را تقویت کنید که کار تیمی، نوآوری و خلاقیت را ترویج می کند.

وظایف و منابع را به نحو احسن مدیریت کنید

در هر سناریوی مدیریت پروژه، توانایی مدیریت کارآمد وظایف و منابع برای موفقیت بسیار مهم است. اینجاست که پیاده سازی Project Server  به یک دارایی با ارزش تبدیل می شود. Project Server یک پلتفرم متمرکز است که اعضای تیم را قادر می‌سازد تا وظایف و منابع مرتبط با پروژه را در زمان واقعی با یکدیگر همکاری و مدیریت کنند نه تنها به اطمینان از تکمیل به موقع وظایف کمک می کند، بلکه امکان تخصیص مناسب منابع را نیز فراهم می کند و احتمال استفاده بیش از حد یا کم را کاهش می دهد. با استفاده از Project Server  ، ذینفعان می توانند از پیشرفت پروژه مطلع شوند و بر اساس داده های بلادرنگ تصمیمات آگاهانه بگیرند.

ویژگی ها

استفاده از یک راه حل PPM موشکافانه تر با وب اَپ پروجکت

ویژگی ها

مديريت پورتفوليو ( اهداف استراتژيك تجاري )، کاملا" انعظاف پذیر

ویژگی ها

یکپارچگی برقراری ارتباط در یک پروژه تیمی بوسیله ی Lync

ویژگی ها

امکان استفاده از راه های جدید برای همکاری و سرعت عمل بوسیله شیرپوینت

ویژگی ها

افزایش سرعت عمل و کنترل در بهینه سازی بهره برداری از طریق PWA

ویژگی ها

منابع خود را کارآمد تر مدیرت و ایده ها را به طور موثر ارزیابی کنید

دسترسی به داده های پروژه از هر نقطه

یکی از ویژگی های کلیدی  لایسنس Project Server اورجینال امکان دسترسی به داده های پروژه از هر نقطه است. این بدان معناست که اعضای تیم می توانند از هر دستگاهی که به اینترنت متصل است به وظایف پروژه، زمان بندی ها و سایر اطلاعات مرتبط خود دسترسی داشته باشند. این ویژگی به ویژه برای تیم هایی که از راه دور  با هم همکاری میکنند یا کسانی که اغلب برای کار سفر می کنند مفید است. با دسترسی به داده های پروژه از هر نقطه، اعضای تیم می توانند از پیشرفت پروژه مطلع و به روز باشند و همچنین با همکاران خود در لحظه همکاری کنند. علاوه بر این، مدیران پروژه می توانند پیشرفت پروژه را نظارت کنند و تنظیمات لازم را در برنامه ها یا منابع، صرف نظر از موقعیت فیزیکی آنها، انجام دهند. این ویژگی می تواند به طور قابل توجهی کارایی و بهره وری پروژه را بهبود بخشد و همچنین تجربه کلی مدیریت پروژه را افزایش دهد.

Microsoft Project Server Page 06 Project Server تیر ۱۴۰۳

مزایای استفاده از لایسنس های قانونی Project Server اورجینال مایکروسافت :

 • دسترسی به آخرین ویژگی ها
 • به روز رسانی نرم افزار تضمین شده
 • خدمات پشتیبانی فنی قابل اعتماد
 • ویژگی های امنیتی پیشرفته
 • کاهش خطر بدافزار
 • یکپارچه سازی بدون درز با نرم افزارهای دیگر
 • رعایت استانداردهای صنعت
 • افزایش بهره وری و کارایی
 • سازگاری بهبود یافته با سخت افزار
 • رعایت قانون و آرامش خاطر
 • پایداری
 • امنیت
 • به‌روزرسانی‌های واقعی
 • پشتیبانی از نرم افزارهای قدیمی
 • جلوگیری از نرم افزارهای ناشناخته
 • صرفه جویی در زمان و هزینه
 • عیب یابی و عیب یابیAction Center

در محیط تجاری پرشتاب امروزی، استفاده از بینش داده‌ها برای سازمان‌ها برای جلوتر ماندن از رقبا بسیار حیاتی شده است. با کمک لایسنس Project Server ، شرکت ها می توانند داده ها را از منابع مختلف جمع آوری و تجزیه و تحلیل کنند تا به بینش ارزشمندی در مورد عملیات خود دست یابند. با استفاده از ابزارهای تجزیه و تحلیل داده ها، سازمان ها می توانند الگوها، روندها و ناهنجاری ها را شناسایی کنند و از این اطلاعات برای تصمیم گیری آگاهانه استفاده کنند که باعث رشد و موفقیت کسب و کار می شود. یکی از مهمترین مزایای استفاده از Project Server  ، توانایی شناسایی سریع مناطق بهبود است. با تجزیه و تحلیل داده‌های جمع‌آوری‌شده از سرور، کسب‌وکارها می‌توانند تنگناها، ناکارآمدی‌ها و زمینه‌هایی را که می‌توانند هزینه‌ها را کاهش دهند یا بهره‌وری را افزایش دهند، مشخص کنند. با استفاده از این اطلاعات، سازمان ها می توانند تصمیمات آگاهانه بگیرند، استراتژی های هدفمند را  توسعه دهند و عملیات خود را برای دستیابی به نتایج بهتر بهینه کنند. بنابراین، استفاده از بینش داده‌ها برای بهبود عملیات و جلوتر ماندن در چشم‌انداز تجاری رقابتی ضروری است.

Microsoft Project Server Project Server تیر ۱۴۰۳

مشاهده این ویدئو جهت دریافت اطلاعات تکمیلی توصیه می گردد.

 کلمات کلیدی : لایسنس Project Server اورجینال ، Project Server اورجینال ، لایسنس اورجینال Project Server ، خرید Project Server اورجینال 

برخی از مشتریان شرکت :