نماینده رسمی IT Researches در ایران


4425750 4872 SQL Server تیر ۱۴۰۳

خرید لایسنس قانونی SQL Server اورجینال 

SQL Server اورجینال یک سیستم مدیریت پایگاه داده (RDBMS) است که در طول سال ها به دلیل قابلیت های قدرتمند و سهولت استفاده از محبوبیت فوق العاده ای برخوردار شده است.  SQL Server که توسط مایکروسافت توسعه یافته است، تبدیل به استانداردی واقعی برای ذخیره، مدیریت و بازیابی حجم زیادی از داده ها در سازمان ها با هر اندازه شده است  SQL Server  .یک انتخاب عالی برای سازمان هایی است که به یک سیستم مدیریت پایگاه داده مقیاس پذیر و با کارایی بالا نیاز دارند.  همچنین SQL Server  مجموعه ای جامع از ابزارها و ویژگی ها را ارائه می دهد که مدیریت و نگهداری پایگاه داده شما را آسان می کندSQL Server . بیش از دو دهه است که مورد استفاده قرار گرفته و در طول سال ها به طور قابل توجهی تکامل یافته است. آخرین نسخه، SQL Server 2019، مملو از ویژگی‌ها و پیشرفت‌های جدید با هدف بهبود عملکرد، امنیت و مقیاس‌پذیری است.  SQL Server به طور گسترده در صنایع مختلف از جمله مالی، مراقبت های بهداشتی، خرده فروشی و دولتی استفاده می شود. این پلتفرم پیشرو برای مدیریت داده ها، ایجاد گزارش ها و ساخت برنامه های کاربردی است.

Snare Central Log Management Website Images Database Activity Monitoring 1030x900 1 SQL Server تیر ۱۴۰۳

قابلیت های کلیدی نرم افزار Microsoft SQL Server

 • تسهیل قابلیت انتقال دیتابیس ها از یک سرور به سرور دیگر
 • افزایش پشتیبانی از ذخیره سازی حجم زیادی از اطلاعات
 • سازگاری بیشتری با فناوری کلود
 • ارتقای فناوری نگهداری و ذخیره سازی اطلاعات از طریق سیستم Change Data Capture که مورد پشتیبانی اوراکل نیز هست
 • امنیت بالا در ذخیره سازی اطلاعات و داده ها
 • گزارش دهی و تجزیه و تحلیل اطلاعات تجاری
 • هوش تجاری برای خود یاوری حرفه ای و اطلاعات شرکت های تجاری
 • تسهیل مهاجرت به نسخه جدید با ابزاری موسوم به SQL Server Migration Assistant
 • قابلیت های نسخه استاندارد
 • پشتیبانی از FullText Search برای سرعت در بازیابی اطلاعات و استفاده از زبان طبیعی در جستجوها
 • پشتیبان گیری آسان تر و کم حجم تر
 • سازگار با نسخه های مختلف ویندوز
 • و …
images 1 SQL Server تیر ۱۴۰۳

مدیریت و امنیت پایگاه داده

مدیریت پایگاه داده و امنیت اجزای حیاتی هر محیط قوی و قابل اعتماد هستند. مدیریت موثر پایگاه داده مستلزم نظارت، بهینه سازی و نگهداری پایگاه های داده است تا اطمینان حاصل شود که آنها به طور موثر و قابل اعتماد کار می کنند. این شامل انجام کارهای تعمیر و نگهداری معمولی، مانند پشتیبان گیری، نمایه سازی، و تنظیم عملکرد، و همچنین نظارت بر مشکلات عملکرد و رسیدگی فعالانه به آنها است. علاوه بر این، حفظ امنیت پایگاه داده برای محافظت از داده های حساس در برابر دسترسی غیرمجاز، سرقت یا فساد ضروری است. این شامل اجرای پروتکل‌های امنیتی، مانند کنترل‌های دسترسی، رمزگذاری، و ممیزی و همچنین بازبینی منظم خط‌مشی‌ها و رویه‌های امنیتی برای اطمینان از مؤثر ماندن و بروز بودن آنها در برابر تهدیدات در حال تحول است. در نهایت، مدیریت موثر پایگاه داده و امنیت برای اطمینان از در دسترس بودن، قابلیت اطمینان و امنیت داده های سازمانی، که برای موفقیت کسب و کار حیاتی است، ضروری است.

در SQL Server اورجینال ، تنظیم عملکرد یک جنبه حیاتی از مدیریت پایگاه داده است. تنظیم عملکرد پایگاه داده SQL Server برای اطمینان از عملکرد بهینه و کاهش زمان پاسخ query  ،ضروری است. برای دستیابی به این هدف، مدیران پایگاه داده باید تکنیک ها و نکات تنظیم عملکردی را پیاده سازی کنند که می تواند به بهبود عملکرد پایگاه داده SQL Server آنها کمک کند. سه تکنیک و نکته اصلی تنظیم عملکرد شامل نمایه سازی پایگاه داده، بهینه سازی query و تنظیمات سرور است. نمایه سازی پایگاه داده شامل ایجاد نمایه هایی بر روی ستون ها است که اغلب در queryها برای بهبود عملکرد query استفاده می شود. بهینه سازی query شامل بازنویسی queryها برای به حداقل رساندن تعداد عملیات پایگاه داده مورد نیاز برای بازیابی داده ها است. تنظیمات سرور شامل تنظیمات سرور برای بهینه سازی عملکرد SQL Server، مانند تخصیص حافظه، پیکربندی دیسک، و استفاده از CPU است. با اجرای این تکنیک ها و نکات تنظیم عملکرد، مدیران پایگاه داده می توانند عملکرد پایگاه داده های SQL Server خود را به میزان قابل توجهی بهبود بخشند و از اجرای بهینه آنها اطمینان حاصل کنند.

خرید SQL Server اورجینال 

وقتی صحبت از مدیریت داده ها می شود، SQL Server یک سیستم مدیریت پایگاه داده رابطه ای استاندارد صنعتی است که بستری قوی برای ذخیره، بازیابی و تجزیه و تحلیل داده ها فراهم می کند. یکی از مزایای کلیدی SQL Server توانایی آن در ادغام با سایر فناوری ها است که امکان گردش کار یکپارچه و کارآمدتر را فراهم می کند. این ادغام می تواند اشکال مختلفی داشته باشد مانند ادغام با سایر پایگاه های داده، ادغام با فناوری های ابری، و ادغام با ابزارهای هوش تجاری.

یکی دیگر از ویژگی های اصلی لایسنس SQL Server قابلیت های هوش تجاری و تجزیه و تحلیل آن است. با SQL Server، کسب‌وکارها می‌توانند با طیف وسیعی از ابزارها و ویژگی‌های تحلیلی، بینش ارزشمندی در مورد عملیات خود به دست آورند. اینها شامل داده کاوی، مدل سازی پیش بینی، و گزینه های تجسم داده پیشرفته است. این پلتفرم همچنین شامل ابزارهای گزارش دهی قدرتمندی است که به کسب و کارها اجازه می دهد تا گزارش ها و داشبوردهای سفارشی ایجاد کنند و یک نمای کلی از عملیات خود ارائه دهند. با هوش تجاری و قابلیت های تجزیه و تحلیل SQL Server، کسب و کارها می توانند تصمیمات آگاهانه ای بر اساس داده های زمان واقعی بگیرند که منجر به کارایی بیشتر، کاهش هزینه ها و بهبود عملکرد می شود.

Microsoft SQL Servers Positive and Negative Aspects CnwinTech jpg SQL Server تیر ۱۴۰۳

جهت خرید SQL Server  اورجینال روی آیکون زیر ضربه بزنید.

معماری SQL Server شامل اجزای متعددی مانند Relational Engine، Storage Engine و SQL Server Agent است. Relational Engine مسئول مدیریت اتصالات به پایگاه داده و پردازش queryها است.  Storage Engine ذخیره سازی و بازیابی داده ها را از دستگاه های ذخیره سازی فیزیکی مدیریت می کند و  SQL Server Agent مسئول زمانبندی کارها و هشدارها است. درک نحوه کار این مؤلفه ها با هم به مدیران پایگاه داده و توسعه دهندگان کمک می کند تا عملکرد پایگاه داده های SQL Server خود را بهینه کنند.

لایسنس SQL Server نسخه‌های متعددی از جمله Enterprise، Standard و Express را ارائه می‌کند که هر کدام دارای مدل‌های صدور مجوز و ساختار قیمت‌گذاری متفاوتی هستند. نسخه Enterprise طیف گسترده‌ای از ویژگی‌ها و قابلیت‌ها، از جمله ابزارهای امنیتی و تحلیلی پیشرفته را ارائه می‌دهد، در حالی که نسخه استاندارد مجموعه‌ای از ویژگی‌های اولیه را با هزینه کمتر ارائه می‌دهد. نسخه Express یک نسخه رایگان و در سطح ورودی از SQL Server است که برای برنامه های کاربردی در مقیاس کوچک مناسب است.

مشاهده این ویدئو جهت دریافت اطلاعات تکمیلی توصیه می گردد.

ما به عنوان نماینده رسمی IT Researches (شرکت سهامی خاص رایان نت) در ایران، ارائه دهنده انحصاری SQL Server اورجینال  هستیم. دفتر ما در لندن، با نام تجاری Talee، همچنین شریک رسمی مایکروسافت در بریتانیا به شماره همکاری: ۴۵۶۰۰۶۲ است. تخصص و تعهد ما به کیفیت، ما را به منبع قابل اعتمادی برای محصولات مایکروسافت در منطقه تبدیل کرده است.

شرکت رایان نت به عنوان اولین تامین کننده رسمی لایسنس اورجینال SQL Server و تنها شریک تجاری رسمی مایکروسافت در ایران، با سابقه بیش از یک دهه در واردات عمده محصولات اورجینال مایکروسافت و همکاری با بیش از صد هلدینگ و سازمان دولتی است. این شرکت خصوصی و مطرح بین المللی مستقر در ایران، هم اکنون مفتخر است که کلیه محصولات نرم افزاری مایکروسافت را به صورت مستقیم، با قیمت مناسب و بدون واسطه از طریق دفتر خود در انگلستان ارائه می دهد.ما متعهد به ارائه محصولات با کیفیت بالا و معتبر مایکروسافت و ارائه ارزش و خدمات بی نظیر به مشتریان خود در ایران هستیم.

محصولات خریداری شده با وجود موجودی وسیع این شرکت، سریعاً تحویل داده می شوند و با پشتیبانی مادام العمر و گارانتی شرکت رایان نت و همچنین پشتیبانی فنی مایکروسافت ارائه می شوند. همچنین هیچ یک از محصولاتی که ما ارائه می دهیم از نوع OEM، Academic یا Charity نیستند و همه محصولات دارای  لایسنس Retail و یا Volume License معتبر و  قابل استعلام از مایکروسافت هستند.

مزایای استفاده از لایسنس های قانونی SQL Server اورجینال  مایکروسافت :

 • دسترسی به آخرین ویژگی ها
 • به روز رسانی نرم افزار تضمین شده
 • خدمات پشتیبانی فنی قابل اعتماد
 • ویژگی های امنیتی پیشرفته
 • کاهش خطر بدافزار
 • یکپارچه سازی بدون درز با نرم افزارهای دیگر
 • رعایت استانداردهای صنعت
 • افزایش بهره وری و کارایی
 • سازگاری بهبود یافته با سخت افزار
 • رعایت قانون و آرامش خاطر
 • پایداری
 • امنیت
 • به‌روزرسانی‌های واقعی
 • پشتیبانی از نرم افزارهای قدیمی
 • جلوگیری از نرم افزارهای ناشناخته
 • صرفه جویی در زمان و هزینه
 • عیب یابی و عیب یابیAction Center
sqlserver generic 0 SQL Server تیر ۱۴۰۳

 کلمات کلیدی : لایسنس SQL Server اورجینال ، SQL Server اورجینال ، لایسنس اورجینال SQL Server ، خرید SQL Server اورجینال 


برخی از مشتریان شرکت :